Насос поверхневий відцентровий Czech pump KGA-1A (250 л/хв)




Насос поверхневий відцентровий Czech pump KGA-1A
Відцентровий поверхневий насос Czech pump KGA-1A є гарним рішенням, коли необхідно організувати подачу води з колодязя або свердловини глибиною не більше 12 метрів. Максимальний тиск пристрою становить 18 метрів. Цього цілком достатньо, щоб використовувати його не тільки для поливу, а й для повноцінного водопостачання житла.
Поверхневий самовсмоктувальний насос для води KGA-1A має чавунний корпус. Перевага цього матеріалу в тому, що він відмінно витримує будь-які експлуатаційні навантаження та стійкий до корозії. Робоче колесо із латуні.
• Вода, що перекачується: прісна
• Рівень забруднення: до 400 г/м3
• Вологість навколишнього повітря: менше 90%
• Температура навколишнього повітря: від +2℃ до +40℃
• Температура рідини, що перекачується: від+ 5 ℃ до + 40 ℃
• Мінералізація: до 1000 мг/л
• Наявність механічних фракцій: до 0,01%
• Макс. робочий тиск: 0,7 МПа (7 бар)
• Макс. глибина всмоктування: 7 м
Тип насоса:
відцентровий
Максимальний напір: 18 м
Продуктивність: 270 л/хв
Потужність насоса: 750 Вт
Напруга мережі: 220-240 В (одна фаза)
Частота: 50 Гц
Ступінь захисту: IP54
Довжина кабелю живлення: 1 м
Режим роботи: тривалий
Вага: 15,6 кг Гарантія: 36 місяців

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид насоса | Відцентровий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 18 м |
| Пропускна здатність | 16 куб.м/год |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Глибина до дзеркала води | 7 м |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 6 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Вага | 16 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 220 мм |
| Висота | 275 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Основні | |
| Матеріал робочого колеса | Латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP 54 |
| Гарантійний термін (міс) | 24 |
| Напруга мережі (V) | 220-240 |
| Країна бренду | Чехія |
| Довжина кабелю (м) | 1,00 |
| Діаметр входу 2 (дюйм) | 1 1/2 |
| Р2 Потужність (Вт) | 750 |
| Клас термостійкості | F |
| Захист від перегріву (Вбудований датчик перегріву) | Так |
| Вбудована термозахист | Так |
| MAX продуктивність (при мін. напорі) (л/хв) | 267,00 |
| Швидкість (об/хв) | 2900 |
| Частота струму (Гц) | 50 |
| Діаметр виходу 1 (дюйм) | 1 1/2 |
| Потужність на валу насоса (P2, ЛС) | 1,00 |
| Глибина занурення (м) | 7,00 |
| MAX продуктивність (при мін. напорі) (м3/год) | 16,00 |
| Продуктивність при максимальному ККД (м3/год) | 16,00 |
| Максимальна кількість забруднень (г/м3) | 400 |
| Матеріал шнека | Нержавіюча сталь |
| Матеріал обмотки статора | Мідь |
| Р1 Потужність (Вт) | 1100 |
| Тип | Відцентровий |
| Довжина (мм) | 360 |
| Ширина (мм) | 220 |
| Висота (мм) | 275 |
| Максимальний напір (м) | 18 |
| Режим роботи | S1, тривалий |
| Комплектація | Поглинач вологи, протиковзкі упори для ніжок, інструкція, гарантійний талон |
| Мощность (кВт) | 0,75 |
| Продуктивність (л/хв) | 267,00 |
| Вага (кг) | 15,60 |
| Ємність конденсатора (мкф) | 20,00 |
| Потужність, Вт | 750 |
| Максимальна температура довкілля (°C) | 40 |
| Мінімальна температура робочої рідини (°C) | 5 |
| Максимальна температура робочої рідини (°C) | 40 |
| Мінімальна температура довкілля (°C) | 2 |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 3 800 ₴

