Газова колонка Rocterm VEGA 24-12K3CG TURBO

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Газова колонка Rocterm VEGA 24-12K3CG TURBO
Опис та переваги:
Можна встановити у ванній кімнаті.
світлодіодний дисплей;
Автоматична постійна температура
Широкий блок живлення
Запуск низького тиску води
Модуляція полум'я
Безкисневий мідний теплообмінник
Ступінчасте згоряння
Множинний захист, такий як збій запалювання, аномальний сигнал полум'я, захист від зворотного потоку, блокування димоходу, захист від перегріву, захист від висихання.
Захист від замерзання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ROCTERM |
| Вид водонагрівача | Колонка |
| Спосіб нагріву | Газовий |
| Потужність номінальна | 24 кВт |
| Продуктивність | 12 літр/хв |
| Об'єм ємності для води | 10 л |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Плоский |
| Матеріал теплообмінника | Мідь |
| Вага | 12.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики газових водонагрівачів | |
| Споживання природного газу | 2.3 куб.м/год |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Турбо |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Розпал пальника | П'єзорозпалювання |
| Дисплей | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 605 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Підключення газу | 1/2" |
- Ціна: 9 125,80 ₴

