Бойлер електричний Tiki Prime 100V9
-11%



У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Сербія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 100 л |
| Робочий тиск | 9 бар |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Вага | 31 кг |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 941 мм |
| Ширина | 461 мм |
| Глибина | 454 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір | Білий |
| Матеріал анода | магнієвий анод |
| Підключення води | 1/2" |
| Захист. | IP23 |
| Індикація нагріву | світлодіодна |
- Ціна: 7 716,03 ₴

