Бойлер електричний Prime MS 65V9 Slim
-11%





У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Високоякісна емаль і великий захисний магнієвий анод забезпечують довговічність пристроїв навіть в найважчих умовах експлуатації.
Мідний занурений електронагрівальний елемент, що знаходиться в безпосередньому контакті з водою.
Управління за допомогою регулятора дозволяє встановлювати бажану температуру: вибирати максимальну температуру, економічний режим або режим запобігання замерзання.
Бойлери електричні зможете придбати в нашому інтернет-магазині ТОТМаркет
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Сербія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 65 л |
| Робочий тиск | 9 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Вузький |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Вага | 27 кг |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1135 мм |
| Ширина | 334 мм |
| Глибина | 354 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір | Білий |
| Матеріал бака | Сталевий емальований |
| Клас енергоспоживання | D |
| Температурні настроювання термостата | ECO |
| Під'єднання до водопроводу | G 1/2 |
| Матеріал анода | магнієвий анод |
| Тип термометра | біметалевий |
| Номінальний струм | 8.7 А |
- Ціна: 7 624,72 ₴

