Газовий котел конденсаційний Nova Florida Orion Condensing KC 32 2-х. конт. турбо РК дисплей





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Nova Florida Orion Condensing KC 32 - двоконтурний конденсаційний газовий котел з сенсорним дисплеєм, повним попереднім змішуванням, проточним нагрівом гарячої води і закритою камерою згоряння.
Особливості та переваги
- Первинний теплообмінник з нержавіючої сталі і термополімер
- Пальник з повним попереднім змішуванням
- Газовий клапан з модуляцією і постійним співвідношенням газ / повітря
- Вентилятор із змінною частотою обертів ротора
- Циркуляційний насос із змінною частотою оборотів ротора і вбудованим клапаном для видалення повітря
- Мембранний розширювальний бак ємністю 10 літрів
- Пластинчастий теплообмінник ГВП з термоізоляцією
- Можливість підключення GSM-модему для дистанційного включення / вимикання котла і авто діагностичне (опція)
- Багатофункціональний реле для підключення зональних клапанів, управління системою сонячних колекторів або віддаленої диспетчеризації котла
- Рівень комфортності ГВС: ★★★
- Автоматична і ручна системи підживлення котла
- Широкий спектр застосування, завдяки електрозащіте рівня IPX5D
- Клас ефективності згідно 92/42 / CEE: ★★★★
- Клас за викидами NOx (EN 297): 5
У комплектацію включено
- комплект біконічних кранів газ / вода
- базовий комплект підключень
- паперовий шаблон для монтажу
- комплект заглушок
Є можливість підключення
- датчика температури зовнішнього повітря
- пульта дистанційного керування
- плат розширення для управління низькотемпературними зонами опалення
Газовий котел Nova Florida італійського виробництва Ви зможете придбати в нашому інтернет-магазині ТОТМаркет.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nova Florida |
| Країна виробник | Італія |
| Вид пального | Газоподібний |
| Призначення котла | Двуконтурний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 750 мм |
| Глибина | 315 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Ø входу газу | 1/2" |
| Ø зворотної лінії контуру опалення | 3/4" |
| Ø відведення продуктів згоряння та подавання повітря, мм | 60/100 - 80/125, 80/80 |
| Ø підіймальна лінія контуру опалення | 3/4" |
| Тиск під'єднання газу G20, мБар | 13.0... 20.0 |
| ККД за 100% теплової потужності (60/80°), % | 96.8 |
| Клас захисту | IP X5D |
| Макс./хв. номін. теплова потужність (відполення) | 3,9 - 29,4 |
| Макс./хв. номін. теплова потужність (режим ГВС) | 3.9 - 33.4 |
| Макс./хв. температура опалення, °C | 35-83 |
| Площа обігрівання, кв. | 300-400 |
| Продуктивність ГВС (ΔT = 25 °C), л/хв | 19.6 |
| Продуктивність ГВС (ΔT = 30 °C), л/хв | 16.3 |
| Продуктивність ГВС (ΔT = 35 °C), л/хв | 14 |
| Продуктивність ГВС (ΔT = 45 °C), л/хв | 10.9 |
| Витрата газу: природний газ, м3/год | 3.22 |
| Витрата газу: пропан, м3/год | 2.36 |
| Тип камери згоряння | Конденсаційний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 38 |
- Ціна: 79 537 ₴

