Газовий котел конденсаційний Nova Florida Delfis Condensing KRB 28 1-конт.с підкл.бойлера(3-х.ход.клапан)





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Nova Florida Delfis Condensing KRB 28 - настінний двоконтурний конденсаційний котел, з вбудованим 3-ходовим клапаном і
можливістю підключення зовнішнього бойлера.
Особливості та переваги
- Новітній теплообмінник з термостійкого пластика і неіржавіючої сталі
- Пальник з повним попереднім змішуванням газоповітряної суміші
- Модуляційний газовий клапан з постійним газоповітряним коефіцієнтом
- Вентилятор пальника із змінною швидкістю
- Трехскоростной циркуляційний насос системи опалення з вбудованим воздухоудалітелем
- Модуляція полум'я в режимі опалення та ГВП з діапазоном 1: 9
- Можливість управління трьома низькотемпературними опалювальними зонами і тепловим насосом
- Електронний розпал, іонізаційний контроль полум'я
- Температурні NTC-датчики
- Зручний інтерфейс з дисплеєм і функцією діагностики
- Байпас в серійній комплектації
- Триходовий клапан з електроприводом для підключення бойлера (для моделі KRB)
- Можливість під'єднання: датчика зовнішньої температури, пульта управління
- Високий ККД класифікація 92/42 СEE: ★★★★
- Клас емісії NOх (EN 297): 5
Газовий котел Nova Florida італійського виробництва Ви зможете придбати в нашому інтернет-магазині ТОТМаркет.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nova Florida |
| Країна виробник | Італія |
| Вид пального | Газоподібний |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 700 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Ø входу газу | 1/2" |
| Ø зворотної лінії контуру опалення | 3/4" |
| Ø відведення продуктів згоряння та подавання повітря, мм | 60/100 - 80/125, 80/80 |
| Ø підіймальна лінія контуру опалення | 3/4" |
| Тиск під'єднання газу G20, мБар | 13.0... 20.0 |
| ККД за 100% теплової потужності (60/80°), % | 96.4 |
| Клас захисту | IP X4D |
| Макс./хв. номін. теплова потужність (відполення) | 3,0 - 25,4 |
| Макс./хв. температура опалення, °C | 35-83 |
| Площа обігрівання, кв. | 300-400 |
| Витрата газу: природний газ, м3/год | 2.79 |
| Витрата газу: пропан, м3/год | 2.05 |
| Тип камери згоряння | Конденсаційний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 31.5 |
- Ціна: 62 797 ₴


