Газовий котел настінний Nova Florida Delfis RBTFS 40 1-конт. турбо (3-х. хід. клапан)



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель Delfis RBTFS – котел газовый настенный с закрытой камерой сгорания, предназначенный только для нагрева воды для системы отопления. Котел с принудительной тягой, c электронным розжигом, осуществляет отопление и укомплектован 3-ходовым клапаном для подключения внешнего бойлера (опция).
Газовий котел Nova Florida італійського виробництва Ви зможете придбати в нашому інтернет-магазині ТОТМаркет.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nova Florida |
| Країна виробник | Італія |
| Вид пального | Газоподібний |
| Коефіцієнт корисної дії | 92.7 % |
| Матеріал теплообмінника | Мідь |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 700 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Опалення | |
| Об'єм розширювального бака | 7 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 24.5 |
| Управління | Електронне |
| Додаткові характеристики | |
| Діаметр димоходу | 100/60 |
| Димоудалення | Закрытая/Турбо |
| Камера згоряння | традиційний |
| Потужність, кВт | 41 |
| Призначення | Опалення |
| Відображення інформації | Аналогове/Цифрове |
| Під'єднання програматора | є |
| Споживання газу на мах потужності, м3/год | 4.34 |
| Споживана потужність, Вт | 157 |
| Спосіб нагрівання сантехнічної води | Одноконтурний котел |
- Ціна: 40 928 ₴

