Газовий котел настінний Nova Florida Nibir CTFS 13 CU 2-контурний турбо (мідний ТО)





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Nova Florida Nibir - настенный газовый котел с двумя раздельными теплообменниками.
Идеальное решение для отопления и горячей воды в квартирах с автономным отоплением и частных домах. Настоящее итальянское качество, компактные габариты и инновационное решение теплообменника и невысокая цена - это газовый настенный котел Новая Флорида Нибир.
Газовый котел поставляется в комплекте с трубой.
Подробные характеристики котла указаны в описании серии.
Газовий котел Nova Florida італійського виробництва Ви зможете придбати в нашому інтернет-магазині ТОТМаркет.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nova Florida |
| Країна виробник | Італія |
| Вид пального | Газоподібний |
| Коефіцієнт корисної дії | 91.2 % |
| Матеріал теплообмінника | Мідь |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 700 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Опалення | |
| Об'єм розширювального бака | 6 л |
| Додаткові характеристики | |
| Призначення | опалення + ГВС (гаряче водопостачання) |
| Споживана потужність, Вт | 102 |
| Потужність, кВт | 13 |
| Відображення інформації | Аналогове/Цифрове |
| Діаметр димоходу | 100/60 |
| Камера згоряння | традиційний |
| Площа обігрівання до, (м2) | 130 |
| Спосіб нагрівання сантехнічної води | Пластинчастий т/о |
| Продуктивність води, л/хв | 11.4 |
| Димоудалення | Закрытая/Турбо |
| Під'єднання програматора | є |
| Споживання газу на мах потужності, м3/год | 1.5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Управління | Електронне |
| Вага | 25.5 |
- Ціна: 29 680 ₴


