Газовий котел настінний Nova Florida Virgo CTFS 24 кВт 2-конт. турбо РК-дисплей


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двоконтурні турбовані котли з проточним нагріванням гарячої води та сенсорним дисплеєм.
- Первинний мідний теплообмінник
- Вторинний теплообмінник гарячого водопостачання на 26 пластин
- 3-х швидкісний насос із вбудованим автоматичним повітряним клапаном
- Інтегральна гідравлічна група включає 3-ходовий клапан, автоматичний байпас, клапан безпеки, датчик тиску, кран підживлення та підключення розширювального бака.
- Електронна плата управління з функціями модуляції та контролю безпечної роботи
- Еквітермічне регулювання за допомогою датчика зовнішньої температури
- Управління високо- та низькотемпературною зонами опалення за допомогою плат розширення (опція)
- Багатофункціональне реле для підключення зональних клапанів, керування системою сонячних колекторів або дистанційної диспетчеризації котла
-
Автоматична та ручна системи підживлення котла
-
Широкий спектр застосування завдяки електрозахисту рівня IPX5D
-
Клас ефективності згідно 92/42/CEE: ★★★
У комплект входять
- комплект біконічних кранів газ/вода
- базовий комплект підключення
- шаблон для монтажу
- комплект повітряних заглушок
Газовий котел Nova Florida італійського виробництва Ви зможете придбати в нашому інтернет-магазині ТОТМаркет.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nova Florida |
| Країна виробник | Італія |
| Вид пального | Газоподібний |
| Матеріал теплообмінника | Мідь |
| Призначення котла | Двуконтурний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 750 мм |
| Глибина | 315 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Електричні параметри | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX5D |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Опалення | |
| Об'єм розширювального бака | 7 л |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість форсунок | 11 |
| Категорія апарата | II2H3+ |
| ККД за 30% навантаження, % | 90.2 |
| Номінальна корисна потужність, кВт | 23.7 |
| Мінімальна корисна потужність у режимі опалення, кВт | 11.1 |
| Вміст С02 за Р хв (метан), % | 2.9 |
| Масова витрата димових газів (метан G20), г/с | 15.44 |
| Витрата за номінальної потужності: пропан (G31), кг/год | 2 |
| Максимальна температура в контурі опалення, °С | 83 |
| Мінімальна температура в контурі опалення, °C | 35 |
| Тиск газу в пальнику за номінальної потужності, бутан (G30), мбар | 28.3 |
| Тиск газу в пальнику за номінальної потужності, пропан (G31), мбар | 34.2 |
| Діаметр газового з'єднання, дюйм | G½ |
| Плавкий запобіжник енергопостачання, А | 2 |
| Витрата за номінальної потужності: бутан (G30), кг/год | 2.1 |
| Тиск у контурі опалення, мін.-макс., бар | 0,5÷3,0 |
| ΔТ димових газів за Р номін., °С | 95 |
| Мінімальна теплова потужність у режимі опалення, кВт | 12.5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Управління | Електронне |
| Вага | 28 |
| Номінальна теплова потужність, кВт | 25.5 |
| ККД за Р номін., % | 93 |
| Загуби в димоході під час робочого пальника, % | 5.97 |
| Діаметр підданого/зворотного трубопроводу в контурі опалення, дюйм | G¾ |
| Тиск газу в пальнику за номінальної потужності, метан (G20), мбар | 12.2 |
| Витрата за номінальної потужності: метан (G20), куб.м/год | 2.7 |
| Потери на кожух (котел усередині приміщення), % | 1.05 |
| Споживана електрична потужність, Вт | 125 |
| Вміст С02 за Р макс. (метан), % | 6.6 |
| Діаметр коаксіального димовідводу-повітряного забору, мм | 100/60 |
| Діаметр роздільного димовідводу-повітряного забору, мм | 80/80 |
- Ціна: 45 000 ₴

