Котел електричний з насосом і розширювальним баком SAT Systems Chip PRO 6.0 кВт (220/380 В)





Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Котел електричний з насосом і розширювальним баком SAT Systems Chip PRO 6.0 кВт (220/380 В)»
Електричний котел Chip — це новий продукт від молодої української компанії SAT Systems, яка на протягнення останніх кількох років динамічно розвивається й впроваджує у своїх котлах інноваційні новинки та технології. Насамперед котли серії Chip вирізняються своєю фінансовою доступністю кінцевому споживачеві, але водночас не поступаються за технічними можливостями та характеристиками в дорожчих моделях. Потужність котла (модуляція потужності) регулюється автоматично з кроком 1,25 кВт.
Абсолютно безшумна робота за допомогою симісторного керування, цифрове керування й контроль температури, автоматичне PID регулювання, 6 ступенів потужності та максимальна комплектація (насос, розширювальний бак, група безпеки) і можливість Під'єднання Wi-Fi модуля (опціонально)
З особливостей котлів серії Chip варто зазначити такі можливості:
- Безшумна робота котла
- Автоматичне регулювання потужності (ручне регулювання діапазону, тобто максимальної потужності)
- Вибіг насос- робота насоса впродовж 45 секунд після вимкнення нагрівання (прокач рідини та охолодження теплообмінника котла)
- Автоматичний цикл фонового прокачування теплоносія кожні 5 хвилин
- Цифрове керування й контроль температури
- Вбудований аварійний термостат
- Можливість під'єднання кімнатного термостата або тижневого програматора будь-якого виробника
- Підтримка температури теплоносія в діапазоні +/- 0,1 °C від заданої
- Рекуперація паразитного тепла напівпровідникових ключів керування
- Діапазон напруги живлення (фазного): 160 - 275 В
- Кількість фаз електроживлення: 1/3 (220/380)
Котел електричний SAT Systems Chip PRO української виробництва Ви зможете в нашому інтернет-магазині ТОТМаркет.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SAT |
| Країна виробник | Україна |
| Коефіцієнт корисної дії | 99 % |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний |
| ТЕНовий нагрівач | Так |
| Теплоносій | Вода |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Вхід в систему опалення | 3/4" |
| Висота | 580 мм |
| Глибина | 220 мм |
| Ширина | 247 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 22 |
| Основні атрибути | |
| Вид котла | електричний |
| Кількість контурів | Двоконтурний (опалення) |
| Кількість/Мощість ТеНов | 3 |
| Напруга мережі | 220-240, 380-400 |
| Площа обігріву | 60 м кв. |
| Режим | Да |
| Теплова потужність, кВт | 6 |
| Тип підключення | Однофазне/трехфазне |
- Ціна: 18 539,55 ₴







