Конвектор Tenko EHK (х) 1000 графіт



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Торгова марка TENKO пропонує високотехнологічні електричні конвектори з Х - образним алюмінієвим тэном, який дозволяє досягти відсутності сухості повітря під час нагрівання приміщення, а решітка зроблена у вигляді "жалюзю" дає максимально ефективну конвекції. Ми виробляємо безпечне, економічне обладнання, яке відповідає всім сучасним вимогам.
ГАРАНТІЯ ПРОЇЗВІДТЕЛЯ - 2 РОКИ
- Х - образний алюмінієвий тен
- Рішення виконаної у вигляді "жаль"
- Швидко нагрівають приміщення
- Безпечне використання
- Надійна конструкція
- Захищені від перегрів
- Економіка енергії
- Коригування температури
- Одна або дві ступені нагрівання
- Індивідуальна індика
Комплектація:
1.Электромічний конвектор
2.Кронштейни і набір для настінного кріплення
3.ЕВРО-Шнур
4. Інструкція користувача
5. Ножки (опрезично)
Конвектори Tenko українською Виготовлення Ви можете придбати в нашому Веб-магазин ТОТмаркет.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenko |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Потужність обігріву | 1000 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 10 кв.м |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Тип терморегулятора | Ступінчастий |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 466 мм |
| Глибина | 75 мм |
| Ширина | 726 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кріплення на стіну | Так |
| Підтримання температури | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.8 |
- Ціна: 2 312 ₴

