Таймер поліва Presto-PS механічний на 3 виходу до 120 хвилин (7736)





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Таймер механічного на 3 виходу Presto-PS (7736) використовуються стандартні коннектори для побудови поліва, використовуючи гнучкі садові шланги та дощовики. Дозволяє регулювати час поливання в межах від 0 до 120 хвилин. За допомогою Таймера можна одночасно підключати до трьох гілок лави. Має три виходу: один постійний і 2 додаткових з краном. Це дає змогу пристосовуватися до поливи, залежно від потреби. Процес монтажу не вимагає багато часу й зусиль. Корпус таймера виготовлений з високоякісного пластику, довговічного, стійкого до дії ультрафіолетового проміння та розчинів добрив. Рекомендація, щоб продовжити термін служби, рекомендує застосовувати грубу чистку в системі постачання води.
Переваги
- Плавне регулювання часу поливання;
- Можливість поливання трьох гілок одночасно;
- Не потрібно таймера для з’ єднання з електромережею або для використання акумуляторів.
- Простота монтажа;
- Економний витрати води.
Коротка інструкція щодо таймера:
- Змонтувати перемикач/тройник/кран з зовнішнім різьбленням 3/4 в магістральну трубу;
- Ослабити велике стопорне кільце, накрутити внутрішнє кільце на тройник/кран до упору, затягнути велике кільце;
- За допомогою Типовий коннектор з' єднати шланг з таймером;
- З' єднати з протилежного боку шланга Подавальник або поливковий пістолет;
- Встановити дощовик у місці проведення полива;
- Відкрутити зовнішню захисну кришку, висунути відсік для батарей, встановити 2 батареї 1,5 В АААА, встановити відсік на місце, закрутити кришку;
- Позначте цей пункт, якщо ви бажаєте, щоб у вас було достатньо часу і днів поливання (обговорено опис налаштування, будь ласка, ознайомтеся з інструкцією, яку буде використано для керування таймером).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Min робочий тиск | 1 bar |
| Вага | 0,41 кг |
| Вид різьби | внутрішня |
| Діаметр різьби | 19 мм (3/4") / 25 мм (1") |
| Одиниця | 1 шт |
| Кількість виходів | 3 |
| Мах робочий тиск | 4 bar |
| Механізм таймера | механічний |
| Об`єм | 0,0043 м^3 |
| Об'ємна вага | 1,07 кг/м^3 |
| Тривалість поливу | від 1 до 120 хвилин |
| Витрата води | 0,9 м^3/год |
| Тип | таймер |
| Тип установки | зовнішній |
- Ціна: 699 ₴

