Набір Presto-PS система туманності (1005-S)





Спеціальні
Набір Presto-PS система туманоформування (1005-S) дозволяє швидко створити систему крапельного поливу та зволожування повітря завдяки простому і продуманому конструкції. Швидкодія системи 200 літрів за годину, кількість крапельниць у наборі - 15 штук, шланг діаметром 5 мм завдовжки 10 метрів. Діаметр захоплення однієї форсунки до 2 метрів. Набір використовують для побудови системи туманності. Вживається для заволожування повітря на терасах і в балачках. Те саме можна сказати і про домашні квіти, зимові сади та ландшафтний дизайн. Підвісний метод монтажу використовують для зволожування повітря, а для поливання рослин у ґрунт. Робочий тиск 1-3 атмосфери. Виготовлений з високоякісного, стійкого до дії сонячного випромінювання та хімікатів ПВХ. Під час виробництва використовують високоякісні первинні матеріали.
Переваги
- Легко встановити.
- Універсальність використання;
- Рівномірний розподіл вологи по всій площі;
- Оптимальна конструкція для легкої очищення.
Застосування
- Зволоження і полив маленьких теплиц/парників;
- Зволожуваннє і полив у оранжереї і зимових садах.
- Зволоження терас і розмовок.
Комплект поставки
- різьблення на кран для стартера - 1 шт;
- Стартер - 1 шт;
- куточок - 1 шт;
- тройник - 1 шт;
- прохідний з' єднання - 1 шт;
- Заглушка - 2 шт;
- трубка діаметром 5 мм завдовжки 10 метрів;
- Крапка "туман" - 15 шт;
- хомути для кріплення крапельниць - 15 шт;
- Колишки з кільцями - 15 шт.
Коротка інструкція щодо набору туману:
- З' єднати садовий шланг і стартовий адаптер набору за допомогою прохідне з’ єднання;
- Нарізати трубку потрібної довжини залежно від місця розташування крапельниць.
- Зібрати систему за допомогою кутків, тройників і заглушень;
- Підвісити або закріпити в ґрунт за допомогою універсальних кішок.
- Подати воду.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,45 кг |
| Діаметр поливу | 2 м |
| Діаметр шланга (") | 5 мм |
| Одиниця | 1 шт |
| Кількість крапельниць | 15 |
| Об`єм | 0,0027 м^3 |
| Об'ємна вага | 0,68 кг/м^3 |
| Розмір краплі | туман |
| Витрата води | 200 л/год |
| Спосіб підключення | конектор |
| Тип | система туманоутворення |
- Ціна: 517,50 ₴






