Мікроджет Presto-PS крапельниця для поливання Туманоподібний (MJ-131)





Спеціальні
Капельниця мікроджет Туманоподібник використовується зі сліпою трубкою діаметром 16 і 20 мм або з трубкою для крапельниць діаметром 5 мм для побудови комбінованих систем крапельного поливу. Перевага і особливість каплиці Туман - це можливість її використання для підкронового поливу рослин. Розпилення імітує туман і максимально наближується до природного заволоження ґрунту та повітря. Замінюють цей вид крапельниць для підвісного методу поливання на відкритому ґрунті або в теплицях, щоб вгамувати повітря.
Сектор полива - 60 градусів. Розхід води при стисканні в 1 атмосферу становить 12 л/ч. Максимальний радіус поливу до 1,2 метрів. Рекомендований робочий тиск у системі від 2 до 4, а мінімальний необхідний для роботи спринклера — 0,3 атмосфери.
Капельниця мікроджет Presto-PS Туманоформатор (MJ-1311) Виготовлено з високоякісного, стійкого до дії ультрафіолетового випромінювання та хімікатів пластику. При виробництві використовуються тільки первинні матеріали. Дозволяє швидко побудувати нову поливну систему або підключитися до вже існуючої. Легке обслуговування та очищення у випадку забруднення.
Замінюють для поливання і внесення добрив як на відкритому ґрунті, так і в хлопців. Для багаторічних чагарників, молодих хвойних дерев, розсади рослин. Цей вид крапельниць також служить основою для організації системи зрошування і підгодовування квітів та розсади.
Переваги
- Простота встановлення;
- Універсальність використання;
- Висока ефективність і економія.
- Рівномірний розподіл вологи по всій площі поліва;
- Сприяє водорозробленню;
- Збереження оптимального рівня вологості ґрунтів і повітря.
Застосування
- Зрошення невеликих теплиць/парників;
- Поливи розсади на відкритому і закритому грунті;
- Полив хвойних рослин;
- Прикорення добрив.
Коротка інструкція по монтажу крапельниці Туманобразоватор:
- Підвісити гілки сліпа трубка Допомога вздовж рядів кілець;
- Перпендикулярно рядам укласти магістральну трубу;
- На початку трубопроводу змонтувати фільтр для очищення води. сітківка або дисковий;
- З’ єднати трубку з трубою, що з’ єднує стартерів або кранів;
- Якщо необхідно, розводять трубку за допомогою тройників и кутків;
- Заглушити кінець кожної гілки за допомогою Заглушки;
- У випадку механічного пошкодження сліпої трубки використовуйте ремонтне з’ єднання;
- Прокласти отвори в сліпій трубці на потрібній відстані за допомогою дырокола;
- У отворі встановити в отворі змонтувати встановлення для з’ єднання;
- Встановити Крапля.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Min робочий тиск | 0,3 bar |
| Вага | 0,003 кг |
| Одиниця | 1 шт |
| Кількість в упаковці | 10 шт |
| Об`єм | 0,00001 м^3 |
| Об'ємна вага | 0,0013 кг/м^3 |
| Радіус поливу | 1,2 м |
| Розмір краплі | туман |
| Витрата води | 9 л/год |
| Спосіб підключення | через стартер 5141 |
| Тип | крапельниця микроджет |
| Кут поливу | 60° |
- Ціна: 11 ₴






