Фітинг Presto-PS з' єднання перехід від серії Jet до стандартного коннектора (2509)


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спеціальні
Перехідне з' єднання Presto-PS (2509) Цей параметр стосується стандартних коннекторів і контекторів серії Jet для переходу з садових шлангів більшого діаметру на менший і з'єднання поливкових пістолетів або дощовиків з стандартним діаметром кріплення. Робочий тиск до 4 атмосфери. Виготовляється адаптер з якісного пластику стійкого до механічних навантажень, розчинів добрив та ультрафіолетового випромінювання.
Переваги
- Невеличка вага;
- Не іржа, виготовлений з пластику з додавання УФ-стабілізатора;
- Простота монтажа;
- Надійне швидке з’ єднання;
- Тривалий термін служби.
Коротка інструкція щодо послідовного з’ єднання:
- Змонтувати кінектора на шлангі (з однієї сторони серії Jet, з іншого стандартного);
- З' єднати шланги між собою за допомогою проходного адаптера;
- Змонтувати до стандартного конічного перерізу пістолет або Подавальник;
- Подати воду в систему.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,015 кг |
| Діаметр шланга (") | 12 мм (1/2&54) / 16 мм (5/8") / 19 мм (3/4&54) |
| Одиниця | 1 шт |
| Кількість в упаковці | 30 шт |
| Кількість виходів | 2 |
| Об`єм | 0,00008 м^3 |
| Об'ємна вага | 0,02 кг/м^3 |
| Застосування | для конекторів |
| Серія | Jet + |
| Тип | прохідне з'єднання |
- Ціна: 38 ₴

