Капельниця для поліва Presto-PS мікроджет Тис (MJ-1511)





Спеціальні
Капельниця мікроджет Тішек використовується зі сліпою трубкою діаметром 16 і 20 мм або з трубкою для крапельниць діаметром 3,5 мм для побудови комбінованих систем крапельного поливу. Перевага і особливість каплиці Тиск - це можливість її використання для підкронового поливу рослин. Розпилення імітує великий туман і максимально наближується до природного заволоження ґрунту та повітря. Замінюють цей вид крапельниць як для наземного, так і для підвісного методу поливання на відкритому ґрунті або в теплицях.
Сектор полива - 360 градусів. Розхід води під час тиску в атмосферу становить 80 л/ч. Максимальний діаметр полива до 3 метрів. Рекомендований робочий тиск у системі від 2 до 4, а мінімальний необхідний для роботи спринклера — 0,2 атмосфери.
Капельниця мікроджет Presto-PS Tис (MJ-1511) Виготовлено з високоякісного, стійкого до дії ультрафіолетового випромінювання та хімікатів пластику. При виробництві використовуються тільки первинні матеріали. Дозволяє швидко побудувати нову поливну систему або підключитися до вже існуючої. Легке обслуговування та очищення у випадку забруднення. Замінюють для поливання і внесення добрив як на відкритому ґрунті, так і в хлопців. Для багаторічних чагарників, молодих хвойних дерев, розсади рослин. Цей вид крапельниць також служить основою для організації системи зрошування і підгодовування квітів та розсади.
Переваги
- Простота встановлення;
- Універсальність використання;
- Висока ефективність і економія.
- Рівномірний розподіл вологи по всій площі поліва;
- Сприяє водорозробленню;
- Збереження оптимального рівня вологості ґрунтів і повітря.
Застосування
- Зрошення невеликих теплиць/парників;
- Поливи розсади на відкритому і закритому грунті;
- Полив хвойних рослин;
- Прикорення добрив.
Коротка інструкція по монтажу каплиці Тиск:
- Прибрати гілки сліпа трубка вздовж рядів.
- Перпендикулярно рядам укласти магістральну трубу;
- На початку трубопроводу змонтувати фільтр для очищення води. сітківка або дисковий;
- З’ єднати трубку з трубою, що з’ єднує стартерів або кранів;
- Якщо необхідно, розводять трубку за допомогою тройників и кутків;
- Заглушити кінець кожної гілки за допомогою Заглушки;
- Закріпити слухавку на землі притисненою пипицею;
- У випадку механічного пошкодження сліпої трубки використовуйте ремонтне з’ єднання;
- Прокласти отвори діаметром 3 мм у сліпій трубці на потрібній відстані за допомогою дырокола;
- Вкрутити крапельниці в отвори.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Min робочий тиск | 0,2 bar |
| Вага | 0,002 кг |
| Діаметр поливу | 2,5 м |
| Одиниця | 1 шт |
| Кількість в упаковці | 10 шт |
| Об`єм | 0,00001 м^3 |
| Об'ємна вага | 0,0015 кг/м^3 |
| Розмір краплі | дрібна крапля |
| Витрата води | 80 л/год |
| Спосіб підключення | в отвір 3 мм |
| Тип | крапельниця микроджет |
- Ціна: 15 ₴




