Столиця для крапельниць мікроджет Presto-PS заввишки 43 см (CS-01143)

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спеціальні
Стовплення для крапельниць мікроджет Presto-PS (CS-01143) використовують для побудови систем полива у поєднанні з трубкою діаметром 5 мм і краплинками мікроджет. Її використання дозволяє швидко і надійно закріпити крапельницю біля зрошуваної рослини. Трубка з крапельницею фіксується в прорізах стійко і вона вставляється в ґрунт. Виготовлено з якісного ПВХ, довговічна, стійка до механічних навантажень та дії ультрафіолетового випромінювання.
Переваги
- Фіксація крапельниці максимально близько до росту;
- Виготовлено з первинного матеріалу з додавання УФ-стабілізатора;
- Простота монтаж і використання.
Коротка інструкція за допомогою монтажу стійких для крапельниць мікроджет:
- Взяти магістральну трубу 16 мм;
- За допомогою дырокола проколоти отвір діаметром 3 мм;
- Вставити стартер в отвір;
- Надати трубку 5 мм;
- За допомогою Адаптера змонтувати крапельниці до трубки;
- Зафіксувати трубку з крапельницею у спиці;
- Встановити спицю в ґрунт у місце полива.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,037 кг |
| Одиниця | 1 шт |
| Використовується з | трубкою 5 мм |
| Кількість в упаковці | 10 шт |
| Об`єм | 0,00018 м^3 |
| Об'ємна вага | 0,044 кг/м^3 |
| Застосування | фіксація мікро трубки |
| Розмір | 43 см |
| Спосіб монтажу | в землю |
| Тип | стійка для крапельниць |
- Ціна: 18 ₴

