Повітряний клапан Presto-PS зовнішній різьблення 1/2 (AV-0112)

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спеціальні
Повітряний клапан Presto-PS (AV-0112) Використовується для побудови систем крапельного зрошення. Призначено для витрачання повітря з системи водопостачання. У найвищій точці магістралі, де зазвичай накопичується повітря. Процес монтажу не займає багато часу і не вимагає особливих навичок. Адаптер виготовлений з якісного ПВХ, довговічний, стійкий до дії ультрафіолетового випромінювання, що спричиняє перепади температури.
Переваги
- Виготовлені з первинного матеріалу з додавання УФ-стабілізатора;
- Простота монтажа;
- Надійне різьбове з’ єднання;
- Не тече, не потребує додаткового ущільнення.
Коротка інструкція щодо використання повітряного клапана:
- Вкрутити клапан в перехідник або тройник з внутрішньої різьблення 1/2" в розрив магістральної труби;
- Подати воду в систему.
- Відкрити клапан натиснувши на нього і притримуючи;
- Вразити повітря до того, як з'явиться вода, і закрити клапан.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,008 кг |
| Вид різьби | зовнішня |
| Діаметр різьби | 12 мм (1/2") |
| Одиниця | 1 шт |
| Кількість в упаковці | 10 шт |
| Об`єм | 0,00002 м^3 |
| Об'ємна вага | 0,005 кг/м^3 |
| Особливості | рекомендується установка в самому високому місці магістралі |
| Застосування | для відведення повітря з систем поливання |
| Тип | повітряний клапан |
- Ціна: 12 ₴

