Насос відцентровий багатоступінчастий Optima MH-N 1300INOX 1,3 кВт нерж. колеса
-15%





У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.




Подарунок до товару
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 1 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Насос відцентровий багатоступінчастий Optima MH-N 1300INOX 1,3 кВт нерж. колеса»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насос відцентровий багатоступінчастий Optima MH-N 1300INOX 1,3 кВт нержавіючі колеса
Виробник - Польща
Гарантія - 2 роки
Висота підйому води даної моделі до 7 метрів. Кількість робочих коліс MH-N 1300INOX - 5.
Насос відцентровий багатоступінчастий Optima MH-N 1300INOX 1,3 кВт нержавіючі колеса застосовується для перекачування води або іншої нейтральної рідини з температурою від 0 до 35 ° С. Завдяки низькому рівню шуму, насос набув широкого застосування в системах підвищення тиску для господарсько-побутового призначення, систем фільтрації, наповнення ємностей, мембранних баків, систем поливу і миття автомобілів.
Optima MH-N 1300INOX 1,3 кВт має конструкцію, при якій кілька робочих коліс послідовно встановлені один за одним в корпусі з нержавіючої сталі і поступово підвищують тиск.
Переваги:
• високі гідравлічні показники;
• робочі колеса виготовлені з нержавіючої сталі;
• низький рівень шуму.
Характеристики:
• Напруга мережі: 230В,50Гц;
• Потужність 1300 Вт;
• Кількість обертів: 2850 об / хв .;
• Максимальна рекомендована глибина всмоктування: 7 м;
• Максимальна висота напору - 55 м
• Максимальна продуктивність - 8 м3 (133 л / хв)
• Максимальний робочий тиск: 10 бар;
• Діаметр підключення - 1 ″
• Температура води: від 0 до 35 ° С;
• Характеристики двигуна: двополюсний електродвигун (2850 об/хв.),
• Клас ізоляції F,
• Клас захисту IP44.
• Вага в упаковці - 15.27 кг
• Вага насоса - 14.4 кг
• Габарити упаковки (ВхШхГ) - 54.5х26х23 см
Матеріали:
• Робоче колесо: нержавіюча сталь;
• Дифузор: полімер норил;
• Кожух насоса: нержавіюча сталь;
• Вал і ротор двигуна: нержавіюча сталь;
• Механічне торцеве ущільнення: графіт / кераміка.
Виробник - Польща
Гарантія - 2 роки
Висота підйому води даної моделі до 7 метрів. Кількість робочих коліс MH-N 1300INOX - 5.
Насос відцентровий багатоступінчастий Optima MH-N 1300INOX 1,3 кВт нержавіючі колеса застосовується для перекачування води або іншої нейтральної рідини з температурою від 0 до 35 ° С. Завдяки низькому рівню шуму, насос набув широкого застосування в системах підвищення тиску для господарсько-побутового призначення, систем фільтрації, наповнення ємностей, мембранних баків, систем поливу і миття автомобілів.
Optima MH-N 1300INOX 1,3 кВт має конструкцію, при якій кілька робочих коліс послідовно встановлені один за одним в корпусі з нержавіючої сталі і поступово підвищують тиск.
Переваги:
• високі гідравлічні показники;
• робочі колеса виготовлені з нержавіючої сталі;
• низький рівень шуму.
Характеристики:
• Напруга мережі: 230В,50Гц;
• Потужність 1300 Вт;
• Кількість обертів: 2850 об / хв .;
• Максимальна рекомендована глибина всмоктування: 7 м;
• Максимальна висота напору - 55 м
• Максимальна продуктивність - 8 м3 (133 л / хв)
• Максимальний робочий тиск: 10 бар;
• Діаметр підключення - 1 ″
• Температура води: від 0 до 35 ° С;
• Характеристики двигуна: двополюсний електродвигун (2850 об/хв.),
• Клас ізоляції F,
• Клас захисту IP44.
• Вага в упаковці - 15.27 кг
• Вага насоса - 14.4 кг
• Габарити упаковки (ВхШхГ) - 54.5х26х23 см
Матеріали:
• Робоче колесо: нержавіюча сталь;
• Дифузор: полімер норил;
• Кожух насоса: нержавіюча сталь;
• Вал і ротор двигуна: нержавіюча сталь;
• Механічне торцеве ущільнення: графіт / кераміка.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Optima |
| Вид насоса | Відцентровий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 55 м |
| Пропускна здатність | 8 куб.м/год |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Підвищення тиску | Так |
| Глибина до дзеркала води | 7 м |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 4 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Вага | 15 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Відцентровий |
| Комплектація | Насос, упаковка, інструкція |
| Призначення | Побутове водопостачання |
| Потужність, Вт | 1300 |
| Кількість робочих коліс | 5 |
| Продуктивність (л/год) | 8000 |
| Тип всмоктування | Відцентровий |
| Максимальний напір (м) | 55 |
| Максимальна висота всмоктування (м) | 7 |
| Матеріал робочих коліс | Нержавіюча сталь |
| Тип води | Для чистої води |
| Кількість фаз | Однофазний |
| Захист сухого ходу | Без захисту |
- Ціна: 7 310 ₴


